top of page

zajęcia taneczne

6mint.png

Tutu

Zajęcia w grupach Tutu wprowadzają dzieci w świat tańca klasycznego (baletu), muzyki, lekkości i płynności ruchu a przy tym uczą prawidłowej postawy ciała. 

Zestawy ćwiczeń, zabaw i choreografii są tak skomponowane, aby ćwiczyć koordynację ruchową, elastyczność ciała a także wpływać na wrażliwość na muzykę i taniec. 

Na zajęciach dzieci uczą się podstawowych figur i kroków tańca klasycznego wraz z ich francuskim nazewnictwem. Lekcje prowadzone są w atmosferze nauki przez zabawę, wpływają na rozwój ruchowy i intelektualny, pobudzają kreatywność i uczą współpracy w grupie.

Akademia Tańca Move Arte - Balet

Akademia Tańca Move Arte - Balet

Odtwórz Wideo
6.png
7.png

    JazzART

Taniec jazzowy jest techniką tańca, która jest bardzo różnorodna. Uczy dynamiki, ekspresji oraz wyrabia precyzuję ruchów. Zajęcia jazzowe zawierają w sobie mocną podstawę tańca klasycznego. Uczestnicy poznają podstawowe ćwiczenia techniczne, które mają na celu przygotowanie ich do efektownych skoków, obrotów i piruetów. Autorski program zajęć zawiera w sobie również elementy improwizacji ruchowej oraz interpretacji muzycznej. Zajęcia są zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb grupy oraz prowadzone są w atmosferze nauki przez zabawę.

Move Arte - JazzArt

Move Arte - JazzArt

Odtwórz Wideo
6mint.png
8mint.png

Akrobatyka

Zajęcia ogólnorozwojowe na które składają się ćwiczenia rozciągające, wzmacniające oraz poprawiające gibkość. Lekcje mają na celu podnoszenie sprawności fizycznej oraz koordynacji ruchowej każdego uczestnika. Prowadzone są w przyjaznej atmosferze w oparciu o autorski program nauczania, spełniając tym samym wszystkie środki bezpieczeństwa. Jako osobna dyscyplina sportu stanowi również świetne uzupełnienie treningu każdego tancerza.

6.png
gimanstyka.jpg
1.png

To propozycja zajęć skierowana dla tych tancerzy, dla których trening jeden raz w tygodniu to zdecydowanie za mało! Jak na Move Arte przystało, grupa będzie trenować w technikach jazz, ale taniec klasyczny nie będzie Nam obcy.
Będziemy się rozciągać, ćwiczyć skoki, piruety i inne akrobacje, wszystko po to, aby zaprezentować to w swojej choreografii. Mamy śmiałe marzenia żeby pokazać się szerszej publiczności! Ale wszystko w duchu zdrowej rywalizacji, nie chcemy zbędnej presji i "wyścigu szczurów".

I to gwarantujemy naszym uczestnikom i ich rodzicom.

81976030_3066801880211553_23335818965811

Zespół tańca

6mint.png

Show Arte

Jest to cudowna propozycja dla wszystkich tych, którzy kochają żywą, energetyczną muzykę i w swoich zasobach mają niespożyte zasoby energii.

ShowDance to styl tańca, który zawiera w sobie elementy hip-hopu, disco dance, gimnastyki sportowej i teatru tańca. Wszystko po to, aby stworzyć́ show czyli tematyczne widowisko. Gwarantujemy tutaj sporą dawkę ruchu i dobrej zabawy.

girl-dancing-hip-hop-in-stylish-clothes-on-gradient-background-at-dance-hall-in-neon-light
6.png
young-attractive-sporty-mother-and-baby-daughter-exercising(1)_edited.png

Baby Move

Zajęcia Baby Move to jedyne takie zajęcia w okolicy. Chcemy roztańczyć maluchy z ich rodzicami. Nasz autorski program zawiera wiele aktywności muzycznych, sensorycznych, ruchowych i plastycznych. Chcemy poprzez wszystkie zmysły pobudzać wszechstronny rozwój dziecka, sprawiać radość dzieciom i rodzicom.

6mint.png
pretty-girl-wearing-leggings-and-short-top-standing-in-side-plank-on-one-hand-at-gym-train

Jogalates

Zapraszamy na zajęcia Jogalates, które są absolutnie dla każdego!

Jest to połączenie jogi i pilatesu dzięki któremu będzie wzmacniać i rozciągać nasze ciała. Ćwiczenia mają za zadanie poprawić naszą postawę, wpłynąć pozytywnie na naszą kondycję, wzmocnić nasze mięśnie. Będziemy nad tym pracować bez zbędnej napinki i presji, każdy w swoim tempie Zapewniamy cudowną atmosferę i sporą dawkę dobrego wysiłku! Endorfiny gwarantowane

1.png

Lady Move

To zajęcia dla WSZYSTKICH kobiet, bez względu na wiek, rozmiar i poziom umiejętności. Będziemy tańczyć, dużo się uśmiechać i dobrze się bawić. Popracujemy nad kondycją fizyczną przy dobrej muzyce i absolutnie żadna technika tańca nie będzie Nas ograniczać! W repertuarze choreografii znajdzie się coś z tańca towarzyskiego, nowoczesnego a nawet jazzowego, jednym słowem będzie różnorodnie i przede wszystkim kobieco.

magnificent-woman-in-long-skirt-expressing-happiness_edited.jpg
bottom of page