top of page

instruktorzy

ola_kolo.png

Aleksandra

Mandzikowska-Janko

Z tańcem związana jestem od zawsze. Swoje umiejętności techniczne szkoliłam pod okiem pedagogów w Polsce, ale również za granicą.

Taniec to dla mnie sposób na życie, do którego zachęcam innych.

Jestem dyplomowanym instruktorem tańca jazzowego. Swoje wykształcenie taneczne uzupełniam pedagogicznym zdobytym na Uniwersytecie Śląskim.

W roku 2016 zdobyłam tytuł Aktora Scen Muzycznych przy Państwowym Studium Wokalno- Baletowym w Gliwicach.

Jako tancerka występowałam na licznych festiwalach i galach, między innymi na Eska Music Awards, KSW 13, Wakacje z Dwójką.

Tańczyłam w balecie Gliwickiego Teatru Muzycznego w operetkach: “Wesoła Wdówka” i “Noc w Wenecji”. Ponadto odbyłam międzynarodowe praktyki artystyczne na Sycylii. Współpracuję z Teatrem Dormana w Będzinie, w 2019 roku stworzyłam choreografię do spektaklu pt. „Pinokio” w reżyserii Anny Retoruk.

Swoje doświadczenie pedagogiczne zdobywam ciągle od 8 lat, ucząc w wielu szkołach tańca oraz Centrach i Domach kultury, między innymi w: Prywatnej Szkole Baletowej w Katowicach, TCK, Domu Kultury nr 2 w Tychach.
Na co dzień tańczę w zespole LangArt oraz rewii tanecznej Maraquja.

Patrycja.png

Patrycja Haśnik

Dzień dobry, nazywam się Patrycja, jestem absolwentką Pedagogiki – na specjalizacji Edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne.

Ukończyłam wiele kursów związanych z animacją czasu wolnego, między innymi takie jak „Muzyka, Mikrofon, Akcja”.

Tańczę, maluję i dobrze bawię się z dziećmi, sprawia mi to ogromną radość oraz przynosi wiele satysfakcji!

1mint.png
Dominika Leśniowska-Pawlike(7)_edited.png

Sonia Koczor

Studiuję choreografię i techniki tańca na Akademii Muzycznej w Łodzi.

Ukończyłam XXX Liceum taneczno-teatralne w Krakowie, Studium wokalno - baletowe w Gliwicach, gdzie uzyskałam tytuł aktora scen muzycznych, oraz kurs instruktora tańca nowoczesnego.

Scena i sala taneczna to moje ulubione miejsce. Występowałam na deskach teatrów w Polsce. Szkoliłam się i brałam udział w pokazach w kraju i za granicą.

Taniec nie jest dla mnie samą pasją , to część mojego życia od 12 lat. Od dziecka czułam się artystką.

Kocham tworzyć, inspirować się, występować, uczyć. Wyrażać siebie, swoje emocje. Uwielbiam dzielić się wiedzą i doświadczeniem.

Na sali dostrzegam każdego tancerza i staram się wyciągnąć z niego jak najwięcej. Pomagam uwierzyć w siebie i w swoje umiejętności. Motywuję i uczę, że ciężką pracą i zaangażowaniem można wiele osiągnąć.

Taniec nauczył mnie, aby mimo wielu przeszkód się nie poddawać i zawsze walczyć do końca.

Na moich zajęciach gwarantuje dużą dawkę pozytywnej energii, uśmiechu, oraz owocnej pracy.

Dominika Bryła

1mint.png
domi_edited.png

Instruktor Sportu z zakresu akrobatyki sportowej oraz  licencjonowany Sędzia akrobatyki sportowej.

Jestem studentką Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Pasjonuję się sportem.

Od małego jestem związana z akrobatyką sportową. Jest ona nie tylko dużą częścią moje życia, ale jest również częścią mnie.

Występowałam na arenach ogólnopolskich i międzynarodowych, zdobywając liczne sukcesy. Obecnie jestem trenerem akrobatyki sportowej w KPKS „Halemba” Ruda Śląska. Prowadzę tam zajęcia sportowe dla dzieci.

Wolny czas spędzam przede wszystkim aktywnie. Lubię wyzwania i naukę nowych rzeczy, dlatego wciąż chętnie się szkolę.

Gimnastyka akrobatyczna jest podstawą dosłownie wszystkiego, dzięki temu bez problemu mogłam spróbować swoich sił w lekkoatletyce, pole dance, boksie, aerobiku sportowym, zumbie i brazylijskim jujitsu. Zdobyłam tam cenne wspomnienia, jak i również doświadczenie.

bottom of page