top of page

szkoła tańca

6.png

Dlaczego Akademia tańca Move Arte?


Move Arte to akademia, która kształci w sztuce tańca dzieci, młodzież jak i dorosłych. Taniec to dla nas pasja, którą dzielimy się z innymi.


 

move arte_symbol_white.png
1mint.png

nasza misja

Tworzyć ciekawe i wartościowe zajęcia taneczne, które oprócz radości z wyrażania siebie ruchem jednocześnie umożliwiają rozwój w wielu dziedzinach.

nasze priorytety

1.png

taniec

9.png

pasja

7.png

edukacja

historia

Jako Akademia tańca Move Arte istniejemy od roku 2018, ale wcześniej jako instruktor podejmowałam współpracę z wieloma placówkami edukacyjnymi i szkołami tańca gdzie nabierałam doświadczenia i rozwijałam swoje kwalifikacje. We wrześniu 2018 r. uznaliśmy, że czas najwyższy aby swoją pasją móc dzielić się z innymi we swojej szkole tańca, której otwarcie od zawsze było moim marzeniem.

zajęcia


Zajęcia odbywają się według naszego autorskiego programu, dlatego ich dynamika, czas trwania i zakres materiału dostosowane są do możliwości ruchowych, anatomicznych i psychologicznych dziecka, właściwych dla poszczególnych etapów jego fizjologicznego i emocjonalnego rozwoju. Wprowadzane są również ćwiczenia kształtujące słuch muzyczny i poczucie rytmu wykorzystując elementy metody Carla Orffa i rytmikę według Emila Dalcroze’a. Zajęcia prowadzone są w atmosferze nauki przez zabawę, nastawione są na indywidualne potrzeby dziecka i wpływają pozytywnie na jego rozwój ruchowy, ale i także intelektualny, pobudzają kreatywność i uczą współpracy w grupie.

oferujemy

Obszar roboczy 1.png

kameralne grupy

grupy turniejowe

Obszar roboczy 1 kopia 3.png

wykwalifikowana kadra z wykształceniem pedagogicznym

Obszar roboczy 1 kopia.png

zajęcia od 3. roku życia

podział ze względu na wiek

Obszar roboczy 1 kopia 4.png

lekcje otwarte dla rodziców, pokazy sceniczne, udział w turniejach

mozliwość odrabiania zajęć_czarne.png

możliwość odrabiania zajęć

Obszar roboczy 1 kopia 5.png

autorski program zajęć

2 poziomy zaawansowania

Move Arte

Move Arte

Odtwórz Wideo
bottom of page